bikeever_logotyp

Darmowa dostawa od 150zł | Tel 600 740 865 | Wysyłka w ciągu 24H | Raty 10x0%

Darmowa dostawa od 150zł | Tel 600 740 865 | Wysyłka w ciągu 24H | Raty 10x0%

SKLEP ROWEROWY BIKEEVER

Sklep rowerowy bikeever powstał z myślą o miłośnikach dwóch kółek, którzy z chęcią już korzystają na co dzień z przyjemności jakie dają przejażdżki rowerowe, jak i również o nowych użytkownikach, którzy chcieliby dołączyć do miłośników kolarstwa. Aby przekonali się i poczuli, że jazda na rowerze pozwala zwiększyć poczucie szczęścia. Jesteśmy przekonani, że korzystanie z roweru przynosi wiele korzyści na różne sposoby. Wywołuje pozytywne skutki zdrowotne, poprawia kondycje fizyczną i psychofizyczną.
Ofertę sprzedaży kierujemy do wszystkich grup społecznych, w każdym przedziale wiekowym; dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Dołożymy wszelkich starań, aby zakupiony u nas rower zapewnił komfort, satysfakcję i bezpieczeństwo podczas jazdy, a także był prawidłowo dobrany do użytkownika.

 MARKI ROWEROWE

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą takich marek rowerowych jak: Romet, Kellys, Maxim – Zasada Bikes. Od 2021 roku poszerzyliśmy swoją ofertę o nową markę Superior i RockMachine czeskiego producenta rowerów. W sklepie Bikeever znajduje się duży wybór rowerów dostępnych od ręki, a jeżeli szukany model nie jest dostępny na miejscu możemy zamówić go u producenta. Poszczególne kategorie i grupy rowerowe są bezustannie poszerzane o nowy asortyment, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Każdy zakupiony u nas rower przechodzi wstępny przegląd zerowy. Regulowane są przerzutki, hamulce oraz sprawdzana jest centryczność kół. Zakupiony rower posiada gwarancję na 2 lata.

PROMOCJE, ZAKUPY NA RATY

W ofercie bikeever znajdą państwo duży wybór rowerów z ubiegłorocznej kolekcji. Szczegóły oraz ceny znajdują się w zakładce promocje. Prowadzimy również sprzedaż ratalną, CA Raty. Klient może skorzystać z płatności Credit Agricole Raty i wybrać ilość i wysokość rat samodzielnie. Oferta dotyczy wszystkich produktów o łącznej wartości powyżej 300 zł.

AKCESORIA, KOMPONENTY I CZĘŚCI ROWEROWE

W ofercie sprzedażowej bikeever znajdują się również akcesoria rowerowe oraz części. Duży wybór dodatkowych elementów wyposażenia roweru dostarczy każdemu wiele satysfakcji i przyjemności z jazdy, jak również poprawi bezpieczeństwo na drodze. W sprzedaży są m. in. kaski, rękawiczki, oświetlenie, podpórki, liczniki, kosze rowerowe, opony, dętki, pedały, sakwy, foteliki dziecięce, części oraz narzędzia rowerowe.

X