bikeever_logotyp

Darmowa dostawa od 150zł | Tel 600 740 865 | Wysyłka w ciągu 24H | Raty 10x0%

Darmowa dostawa od 150zł | Tel 600 740 865 | Wysyłka w ciągu 24H | Raty 10x0%

Strona głównaPłatność i dostawa

I. Sposób dostawy.

Przed wysyłką roweru przechodzi on tzw. przegląd zerowy, sprawdzana jest centryczność kół, ciśnienie powietrza w oponach, następuje regulacja przerzutek (przód, tył), regulowane są hamulce i naoliwiony zostaje łańcuch. Po przeglądzie rower zostaje zabezpieczony specjalnymi materiałami chroniącymi towar przed uszkodzeniem i zostaje zapakowany do kartonu. Po wcześniejszym zdemontowaniu przedniego koła, kierownicy, siodełka i pedał. Rower trafia do klienta na wskazany w zamówieniu adres w kartonie złożony w 85 % . Po rozpakowaniu jest wyregulowany i nasmarowany będzie gotowy do jazdy po:
– zamontowaniu przedniego koła
– przykręceniu kierownicy i siodełka
– przykręceniu pedałów (w niektórych modelach miejski i trekkingowe montaż pozostaje przedniego błotnika)

Na życzenie klienta jest możliwość wysyłki roweru w kartonie bezpośrednio od producenta bez uprzedniej regulacji i przeglądu zerowego. W tym przypadku poprosimy klienta o wskazanie nam serwisu rowerowego gdzie zostanie przeprowadzony przegląd zerowy.

Rower gotowy do jazdy – istnieje możliwość dostawy zamówionego roweru pod wskazany adres, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, transportem bikeever (wartość zamówionego produktu powyżej 4,000,00 zł) koszt transportu 99,00 zł. Rower złożony, gotowy do jazdy.

Uwaga: Niezależnie od sposobu dostawy, ważne jest, aby po przejechaniu ok 100km udać się do serwisu rowerowego na przegląd gwarancyjny, ponowną regulację oraz sprawdzenie połączeń gwintowych.

II. Koszty wysyłki kurierem

1. Rowery koszt wysyłki 1 sztuki
Kurier DPD  – darmowa dostawa
Poczta Polska – darmowa dostawa

2. Akcesoria i komponenty, powyżej 150zł wysyłka gratis
Kurier DPD
– wpłata na konto 14 zł
– płatność za pobraniem 18 zł

Poczta Polska
– paczka pocztowa 14 zł / odbiór w punkcie 12 zł
– paczka pobraniowa 16 zł / odbiór w punkcie 14 zł

X